Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Przygodę z winem zaczynaliśmy od win morawskich, obecnie nasza karta to ponad 100 win z całej Europy oraz Gruzji. Nasi dostawcy to małe i średnie winnice, z reguły rodzinne i wielopokoleniowe, gdzie jakość wina jest zagwarantowana osobistym zaangażowaniem rodzin i ich pracowników. Większość znamy osobiście. W naszej ofercie są tradycyjne butelki oraz wina w kartonach z kranikiem tzw. Bag in Box (BiB).Oprócz zakupów on line, zapraszamy również do zakupów w naszym stacjonarnym sklepie w Zabrzu przy ulicy Boboli 1, gdzie oprócz win z karty ze sprzedaży internetowej, oferujemy również wino lane do butelek typu PET lub wino lane do butelek szklanych z tradycyjnym korkiem. 

 

sklep 1Zawsze możesz zakupić u nas wino przez internet ale przedtem wypróbować win lanych, mamy ich około 20 gatunków i pochodzą z Hiszpanii, Węgier, Austrii, Rumunii oraz Moraw. Dla Państwa wygody większość sprzedawanych przez nas win posiada średnią ocenę portalu VIVINO, portal VIVINO jest największym sklepem internetowym na Świecie, ale oceny wina są zbierane od użytkowników nie tylko dla wina z portalu ale także dla innych win na rynku. Zachęcam Państwa do oceny naszych win, pozwoli to nam na jeszcze lepszą pracę.    

 

sklep 2 

Czy wino jest tylko dla snobów i koneserów?!

Na pewno nie. Podczas naszych wycieczek po Europie poznawaliśmy przy butelce wyśmienitego lokalnego wina wspaniałych i przesympatycznych ludzi. Dzieliliśmy się wspólnie wiedzą o winie, regionalnej kulturze i zwyczajach, wymienialiśmy się naszymi poglądami, często były one różne, ale taka jest przecież natura ludzi. Ważne jest żeby móc zrozumieć innego człowieka. Trzeba mieć styl, dobry styl. Stąd wziął się pomysł na nazwę naszego sklepu Winostyl czyli wino w dobrym stylu. Nasze motto: Wino jest dla każdego, wino pije się dla przyjemności.sklep 3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl